MAGIC THE GATHERING

Vyhľadávač kariet

Anketa

Fantastický Obchod

Bastard.cz - trička s potiskem

Preklady kariet

Image Hosted by ImageShack.us

Články

Nečakane lacné, nečakane dobré

Balíček, s ktorým sa dá vyhrať, aj keď máte len 2 či 3 landy

11x

Plains

9x

Forest

4x

Watchwolf

4x

Icatian Javelinners

4x

Veteran Armorer

4x

Benalish Cavalry

4x

Ashcoat Bear

4x

Knight of the Holy nimbus

2x

Dryad Sophisticate

2x

Saffi Eriksdotter

4x

Giant Growth

4x

Might of old krosa

2x

Griffin Guide

2x

Moldervine cloak

Jak sami vidíte balík se cenově vejde do 500,-Kč, takže je vcelku levný.


 

Forest a Plains

Watchwolf

 

 

Skvělý poměr ceny a kvality. Za 2 many získáme 3/3 vlčka, kterého se bude třást nejedna soupeřova potvora a soupeř sám. Pokud byste neměli finance ani na tyto skvělé potvory, tak máte šanci si zakoupit levnější Elvish Warriori

 

 

 

 

 

 

 

Icatian Javelinners

 

 

Ehm 1/1 za manu ? Brr. Hele, počkat, ono to má nějakou abillitu – za tapnutí si to vystřelí damage kamkoliv. Vcelku pěkná schopnost. Takhle můžu zablokovat kdejakou 2/2 a zastřelit ji (block + tap). Jedná se o levné nahrazení Savannah Lions.

 

 

 

 

 

 

 

Veteran Armorer

 

 

Za 2 many 2/2 je do tohoto balíku sama o sobě jako pěchota, ale když přidáme bonus pro ostatní pašíctvo, tak získáváme pěknou potvůrku, která může v klidu zatočit se soupeřem. Watchwolf bude ¾, což ho ochrání před většinou blesků.

 

 

 

 

 

 

 

Benalish Cavalry

 

 

Opět je tu dvojková potvora. Tentokrát nám však přidá pouze Flanking, takže se bude jednat o opravdu průměrnou pěchotní jednotku, na kterou si do blocku jen tak nic netroufne.

 

 

 

 

 

 

 

Ashcoat Bear

 

 

Tentokrát získáme za 2 many jednoho Grizzly Bear, ale i v soupeřově kole, takže můžeme v klidu zastavit soupeřův útok nějakým velkým pašíkem (bez trample)

 

 

 

 

 

 

 

Knight of the Holy nimbus

 

 

Nejlepší dvojmanová 2/2 potvora v tomto decku. Za dvě bílé získáme Benalish Cavalry. Cože,  Tobě to nestačí? Tak ano – přihodím nejlepší abillitu decku – knecht se sám regeneruje, a i když tomu může Váš soupeř zabránit zaplacením dvou man, stejně se jedná o skvělou potvoru.

 

 

 

 

 

 

 

Dryad sophisticate

 

 

Tato zelená dryáda pozlobí nejeden balík. V době duálů, kousaček, ale i karoo landů a urza zemí se tahle potvora stává téměř neblokovatelná pro většinu balíků, ale bohužel pro Vás bude asi i cílem většiny ničících kouzel.

 

 

 

 

 

 

 

Saffi Eriksdotter

 

 

Jediná rare karta v balíku, avšak nestrachujte se, i s ní se vejdete do 25 korun za kus. Za 2 many získáme průměrnou 2/2 s nevýhodou legendárnosti. Přidáme však skvělou výhodu – možnost zachránění nějaké potvory mířící na hřbitov.

 

 

 

 

 

 

 

Giant Growth

 

 

Staré známé myšky. Většinou se bude asi jednat o tyčku do hlavy, někdy však zachráníte svojí potvoru před soupeřovým bleskem.

 

 

 

 

 

 

 

Might of old Krosa

 

 

Taková zhoršená myška. Ehm ? Někdy však získáte o jedničku vyšší bonus – to pokud si tento spell zahrajete v main phase. Tak co zkusíte moc staré krysy?

 

 

 

 

 

 

 

Griffin Guide a Moldervine Cloak

 

 

 

Tyto dvě karty jsem si dovolil spojit, protože mají velmi podobný manacost. Griffin Guide přidá pouze +2/+2 ale i flying a až potvora zemře, vyložíte si do hry 2/2 ptáčka. Moldervine cloak má zase bonus +3/+3 ale i Dredge. Tak si vyberte dohromady alespoň 4 kusy rozdělené mezi tyto karty.
Žádné komentáře
 
Reklamy Google Fantastický Obchod Bastard.cz - trička s potiskemKnightfight CZ KnightFightVyhľadávač google
Google